Kommenteeri

Fred Moritz - meie uus tiimi liige

Fredi-nimelisi on Eestis 485. Meil õnnestus üks neist endale UX Estoniasse tööle krabada.
Meie Fred on tänaseks neljandiku oma elueast pühendanud disainile. Talle meeldib küsida küsimusi ning täpselt aru saada, mis kasutaja vajadus päriselt on, sest vaid nii saab luua teenuseid, mis inimestele tõeliselt korda lähevad. Ta on töötanud ka reklaamiagentuuris, tänu millele on tal hästi teada, kuidas näeb välja kliendi teekond reklaami nägemisest kuni toote või teenuse eduka ostmise ning igapäevase kasutamiseni .

Lisaks käib Fred üle maailma start-up firmasid juhendamas. Nimelt on Fred Euroopa ja Aasia Innovatsiooniakadeemia mentor juba 4. aastat ja on mitmeid kordi juhendanud ka Garage48-l. Ta on aidanud ettevõtjaid Prantsusmaal, Portugalis, Itaalias, Valgevenes ja Kataris. Fred on võitnud auhindasid mobiilimängudega, inspireerinud inimesi BFMis, IT Kolledžis, Sleepwalkers festivalil ja mujal.

Ja kui tahad Frediga juttu puhuda, siis võta ühendust kas eesti-, inglise-, või viipekeeles - ta lemmikteemadeks on kõik, mis seondub tehnika, disaini ja kasutajakogemusega.

UX Estonia disainib kasutajasõbralikke tooteid ja teenuseid, mis tõstavad nii kasutajate rahulolu kui parandavad Sinu ettevõtte äritulemusi. Kui vajad abi, pöördu julgesti meie poole.

Lisa kommentaar

Email again: