Kommenteeri

Põnevad artiklid mujalt maailmast (August)

Selle kuu artiklitest leiate, kuidas luua efektiivne call-to-action nupp, millised kolm lihtsat nippi aitavad veebilehe konversiooni kasvatada jpm. Head lugemist! 
A Comprehensive Guide on How to Create an Effective Call to Action

Kuidas panna kasutajad vajutama nuppu, millest sõltub sinu äri edukus? Kas see peab olema roheline või punane? Ümar või kandiline? Kasulikud nipid eduka nupu loomiseks leiad sellest artiklist


Intelligent Assistants: Creepy, Childish, or a Tool? Users’ Attitudes Toward Alexa, Google Assistant, and Siri

NN/g grupp uuris, kuidas kasutatakse hääleabi assistente nagu Alexa, Siri jne. Need on ideaalsed seadmed lihtsamate küsimuste lahendamiseks, mida avalikus kohas keegi veel kasutada ei soovi. Kuidas kasutajad neid täpselt kasutavad, leiad siit.


3 psychological tips to increase conversions on your website

Konversiooni kasvatamine on tihtipeale peidus väikestes muudatustes, näiteks soovitatakse väiksemate ekraanide puhul paigutada nupud sinna, kus on kasutajal näpuga lihtsam pihta saada. Loe kogu artiklit siit

6 Bad UI Design Examples & Common Errors of UI Designers

Kasutajatel on väga keeruline kasutada veebilehti, mis ei ole kohandatud mobiiliekraani jaoks, mistõttu kasutajad tihtipeale neid kasutada ei soovi. Lisaks sellele probleemile leiad siit artiklist kuus tüüpilist UX viga, mida disainerid teevad.

Carousels on Mobile Devices 

Karusell on mugav element sarnase sisu kuvamiseks, ilma, et kasutaja peab lehel üles/alla liikuma. Karusell sobib kasutamiseks nii arvuti kui ka mobiiliekraanidel, viimase puhul võib tekkida palju kasutatavusega seotud probleeme. Loe, kuidas neid vältida.

Lisa kommentaar

Email again: