Eesti    English

Tutvu meie kogemusega

Oleme kasutajakogemuse UX / UI disaini partnerid suurtele ja väikestele ettevõtetele ning organisatsioonidele üle maailma.

Vaata meie kogemust ja tutvu teenustega.

Fitlap'i portaali ja äpi UX / UI disain

Fitlap aitab inimestel tervislikult toituda ning kaalu langetada. Fitlap on valitud Eesti Äriinglite poolt ka Eesti parimate startup’ide hulka. Fitlapi tiim vajas meie abi oma keskkonna kasutajakogemuse ja müügitulemuste parandamiseks ning välisturgudele laienemise eesmärkide saavutamiseks.

Enne uue keskkonna disainimist analüüsisime kasutajate käitumist olemasolevas keskkonnas, kasutades tööriistu Google Analytics ja Hotjar. See andis meile hea ülevaate sellest, kuidas kasutatakse portaali arvutis, tahvlis ja mobiilis.

Disainiprotsessi lahutamatuks osaks oli kasutajate intervjueerimine ning prototüüpide testimine, tänu millele valmis lihtne ja mugav keskkond.

Horticom'i e-kanali UX / UI disain

Horticom on aiandus- ja põllumajanduskaupade hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis on Eesti turul tegutsenud juba üle 20 aasta. Disainisime Horticomile äriklientidele mõeldud kaupade tellimiskeskkonna. Ärikliendi tellimiskeskkonna põhjal valmis ka eraklientidele mõeldud e-pood aednik24.ee.

Disaini protsessis oli tähtsal kohal erinevate versioonide prototüüpimine ja kasutajatega testimine, mis aitas võimalikult vara teada saada kasutajate ootuse uuele keskkonnale.

Symantec'i IT-lahenduste UX / UI disain

Symantec on Norton Antivirus’e isafirma, mis on nüüdsest ka Broadcom’i grupis. Koostöös oleme disaininud Symanteci klientidele uue generatsiooni pilvepõhiseid küberturve platvorme Symantec Endpoint Protection, Workspaces ja Time Critical Management.

Kasutajakogemuse disain, kasutajaliidese kujundamine ning kasutajatega kasutusmugavuse testimine on tegevused, mida ellu viisime, et Symanteci keskkonnad oleksid lihtsad ja mugavad igapäevaselt kasutada.

Riigikogu veebi kasutajakogemuse analüüs

Aitasime välja selgitada Riigikogu veebi tugevused ja parandamist vajavad kohad, analüüsides külastajate käitumist, intervjueerides erinevaid sihtgrupi kasutajaid ning nendega veebi kasutusmugavust testides.

Frank.ai UX disain ja kasutajakogemuse testimine

Frank.ai on veebipõhine turundustööriist, mis on ühendatud Facebooki, Google jm edukaks turundamiseks vajalike kanalitega. Frank.ai oluliseks osaks on tehisintelekt, mis näitab reklaamikampaaniaid õigel ajal ning keskkonnas, lihtsustades oluliselt turundusinimeste igapäevatööd. 

Meie ülesandeks oli disainida Frank.ai lihtsalt ja mugavalt kasutatavaks turundusinimestele üle maailma. Selle saavutamiseks valideerisime portaali sihtrühma kasutajatega ja prototüüpisime mitmeid kasutajaliidese versioone.

Playtech'i IT-süsteemi UX / UI disain

Playtech on maailma suurim online mängunduse ja spordiennustuse tarkvara tootja.

Playtech kutsus meid appi nende peamist süsteemi Information Management Solution’i kaasajastama ja kasutajasõbralikuks disainima.

Delfi äpi kasutajakogemuse uuring

Viisime Eestis, Lätis ja Leedus läbi kasutusmugavuse ja lihtsuse uuringu, et välja selgitada Delfi äpi tugevused ja parandamist vajavad kohad. 

Uuringu tulemused andsid projekti meeskonnale hea sisendi, millele äpi arendamisel keskenduda, et kasvatada äpi kasutajate rahulolu. 

RecruitLab on tarkvara, mida kasutavad personalijuhid ja värbajad töötajate värbamise protsessi juhtimiseks ja haldamiseks.

Meie tööks oli tarkvara kasutajakogemuse ja kasutajaliidese disainimine.

Kasutajate tagasiside kuulamine, toote omaniku visiooni selgus ja UX / UI disaini parimate praktikate kasutamine aitas kujundada värbamise valdkonnas lahenduse, mis säästab juba esimestest kasutuskuudest alates ühelt värbamisprojektilt ligi kolmandiku tööaega.

Leinonen’i tarkvara UX / UI disain

Leinonen on rahvusvaheline raamatupidamis- ja nõustamisettevõte, mis on tegutsenud juba üle 25 aasta.

Meie tegevuseks oli raamatupidajate aja ning ülesannete juhtimise tarkvara uue versiooni kasutajaliidese ja kogemuse disain.

Töö oluliseks osaks oli olemasoleva tarkvara rahuloluuuring, nii küsitluste läbiviimise kui ka intervjuude teel, mis andis olulise sisendi tarkvara uueks loomisele. Disainiprotsessi tulemusena valmis kasutajasõbralik, esteetiliselt kaunis, lihtne ja mugav äritarkvara.

PlanPro juhtimistarkvara kasutajakogemuse ja -liidese disain

Planeerimise ja juhtimise tarkvara PlanPro on mitmekülgne tööriist, mis võimaldab hallata tööülesandeid, ettevõtte strateegiaid, tegevusplaane, luua raporteid jpm. 

Meil oli hea meel aidata PlanPro’l luua uusi ideid tarkvara UX / UI täiustamiseks. Töö käigus redisainisime mitmeid vaateid parandamaks kasutajaliidese mugavust, arusaadavust ning navigatsiooni. 

Veel näiteid?

Oleme teinud üle 100 projekti, kuid paraku pole jõudnud veel kõiki näiteid siia lehele lisada. Oleme pühendunud oma klientide õnnelikuks tegemisele, lahendades UX väljakutseid ja aidates neil kasvada. Kui soovid saada suuremat ülevaadet tehtud töödest, palun võta meiega ühendust.