Kasutajatele ja äritulemustele fokusseeritud lähenemine

Erakordse kasutajakogemuse disainimiseks on vaja teada, kuidas kasutajad tegelikult mõtlevad ja käituvad! Kasuta meie oskusi ja teadmisi, et luua oma toodete ja teenustega parimat kasutajakogemust!

kasutajakogemuse disain

Kasutajakogemuse (UX/UI) disain

Aitame sind kogu disaini protsessis - ideest valmis lahenduseni. Disainime portaale, äppe, veebilehti, iseteenindusi, e-poode, infosüsteeme jm lahendusi.
Loe lähemalt


kasutajakogemuse audit

Kasutajakogemuse audit

UX audit annab sulle kiire ülevaate sellest, mis on sinu teenuse või keskkonna puhul hästi ning mis peaks olema paremini.
Loe lähemalt


idee valideerimine

Idee valideerimine

Aitame edasi arendada olemasolevaid ja uusi ideesid. Selgitame välja, kes on klient, mis on tema päris vajadused ning anname enda soovitused.

kasutajakog

Kasutajakogemuse koolitused

Jagame teadmisi tuginedes oma 10-aastasele kogemusele. Koolituse sisu lepime kokku vastavalt sellele, kes on meie kuulajaskond ning mis on nende ootused.

kasutajakogemuse testimine

Kasutajakogemuse testimine

Õnnelik klient aitab sinu äril kasvada. Aitame välja selgitada, mis on sinu teenuse puhul hästi ning mis vajab parandamist, et kasutajate rahulolu maksimeerida.
Loe lähemalt

kasutajakogemuse mõõtmine ja analüüs

UX mõõtmine ja analüüs

Kasutame erinevaid maailmatasemel tööriistasid, et klient teeks nii, nagu sina soovid. Aitame klientide rahulolu ja su äri müügitulemusi tõsta.disainer sinu tiimis

Disainer sinu tiimis

Kaasa oma tiimi UX disainer, kes tuleb sinu kontorisse ja teeb sinuga koostööd täpselt nii kauaks, kui ise soovid.
Loe lähemalt

UX konsultatsioon

Oleme sinu jaoks olemas, kui soovid maha istuda ja asju arutada. Aitame nõu ja jõuga.