Veebiarenduse koolitus pakub sulle hea võimaluse teha esimesed sammud veebiarenduse maailmas, et õppida programmeerima kaasaegseid veebilehti, kasutades Nuxt ja Tailwind CSS raamistikke.
Alustajasõbralik kursus annab sulle oskused, kuidas arendada professionaalseid ja hõlpsasti hallatavaid veebilahendusi, mis ei sõltu klassikalise WordPressi piirangutest.
Nuxt raamistikku kasutavad veebiarendajad töötavad mitmetes rahvusvahelistes ettevõtetes: OpenAI, Google, Upwork, GitLab, NASA, TikTok jt, mis näitab selle tehnoloogia väärtust ja kasvavat nõudlust Nuxt võimalusi tundvate spetsialistide järele.
Nuxt on tasuta ja avatud lähtekoodiga JavaScripti raamistik, mis põhineb Vue.js-il.
Arendajad eelistavad Nuxti kuna see muudab programmeerimise lihtsamaks, pakkudes kiireid seadistamise võimalusi, SEO sõbralikku arhitektuuri, modulaarseid lisavõimalusi ja Vue.js kogukonna tuge.
Kui soovid alustava veebiarendajana kiiremini arendada ja samal ajal pakkuda tipptasemel veebikogemust, on Nuxt üks sobilikumaid raamistikke, mida kasutama õppida.
Koolitusel võid osaleda nii klassiruumis kui ka üle veebikõne.
27 akadeemilist tundi koolitust klassiruumis või üle veebikõne.
Koolituse edukal läbimisel oskad luua veebilehti Nuxt ja Tailwind CSS-i kasutades. Tead kuidas arendusvahendeid seadistada ja Nuxt projekti luua. Mõistad veebiprojekti struktuuri ja failisüsteemi. Oskad Tailwind CSS-i paigaldada ja konfigureerida. Tunned Tailwind CSS-i põhikontseptsiooni ja vajalikke komponente. Oskad teostada andmete pärimist API kaudu ja kuvada veebilehele dünaamilist sisu. Tead kuidas veebilehele kontaktivormi lisada ja Nodemailerit seadistada. Mõistad versioonihalduse vajalikkust ja oskad automatiseerida veebilehe uuendusi GitHubi ja Netlify abil.
Koolituse viib läbi kogenud arendaja Tauno Hanni, kes on üle 20 aasta tegutsenud veebiarenduse valdkonnas.
Taunol on lai kogemus mitmete sisuhaldussüsteemide arendamisel, sealhulgas Joomla, Drupal ja WordPress.
Lisaks sellele on Taunol vanem Vue.js arendaja sertifikaat, mis kinnitab tema oskusi kaasaegsete JavaScripti raamistike kasutamisel.
Tauno põhjalikud teadmised ja oskused Nuxt 3, Vue.js ja kohandatud arenduslahenduste loomisel teevad temast kogenud juhendaja kelle abil saad vajalikud teadmised ja oskused kaasaegseks veebiarendajaks kujunemisel.
Kursus on mõeldud kõigile, kellel on olemas arvutikasutamise algteadmised ja soov õppida veebilehtede loomist. Eelnev veebiarenduse kogemus ei ole vajalik. Antud koolitus on hea võimalus neile, kes tahavad teha esimesed sammud kaasaegsete arendusvahendite ning meetodite kasutama õppimisel.
Hind sisaldab koolituse slaide, tunnistust, klassiruumis osaledes ka lõunasööki, vahepalu ja tasuta parkimist igal koolituse päeval.
Kuidas toimub õppijate täienduskoolitusele vastuvõtt?
Õppija saab koolitusele registreerida veebilehel oleva registreerimisvormi kaudu.
Kas koolituse osaleja saab tunnistuse ja kuidas toimub hindamine?
Koolituse edukal läbimisel väljastatakse õppijale tunnistus. Tunnistuse saamise eelduseks on osalemine koolitusel, praktiliste tööde ja testi arvestatud sooritus. Test koosneb valikvastustega küsimustest. Testi edukaks läbimiseks on vaja vastata 80% küsimustest õigesti. Praktiliste tööde vastavust õpitulemustele hindab koolitaja. Juhul kui õppija õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundeid ei saavuta, väljastatakse õppijale tõend saavutatud õpiväljundite ulatuses.
Mis seadmega UX Estonia kursustel osaleda?
Koolitusel osalemiseks on vaja arvutit. Klassiruumikoolitusele võib võtta kaasa nii enda arvuti kui ka kasutada klassiruumis olevat arvutit. Veebiõppe puhul tuleb kasutada enda arvutit, millel on kaasaegne veebilehitseja (nt Chrome) ning toimivad kõlarid ja mikrofon. Mikrofon on vajalik reaalajas läbiviidava koolituse puhul. Mikrofoni ei ole vaja kui osaled järelvaadataval koolitusel.
Mis tasemel arvutikasutuse oskus peab õppijal kursusel osalemiseks olema?
Vajalik arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel. Valmidus õppida uusi veebipõhiseid programme.
Kuidas toimub õppetasu maksmine ja sellest vabastamine?
Õppetasu maksmine käib meie poolt esitatud arve alusel enne õpingute alustamist. Õppetasust vabastamise võimalusi hetkel ei ole võimalik pakkuda.
Milline on õppetasu tagastamise tingimused ja kord?
Õppetasu tagastatakse juhul kui õpingud jäävad ära meist tulenevatel põhjustel, nt koolitaja haigestumine või muu mõjuv põhjus, mille puhul koolitaja ei saa koolitust läbi viia.
Täienduskoolituse õppekavade kvaliteedi tagamise tingimused ja kord
Õppekavade kvaliteedi tagame koostöös koolitajatega, kes on oma valdkonna praktikud. See võimaldab õppijatele edasi anda viimase aja teadmisi ja trende. Õppekavade sisu vaadatakse üle ning kohendatakse vastavalt turuolukorrale vähemalt 1 kord aastas.
Täienduskoolituskursusega seotud koolitajate kvaliteedi tagamise tingimused ja kord
Koolituse läbiviijateks peavad olema koolitatava valdkonna praktikud, kes on selles valdkonnas aktiivselt tegevad. Koolitajate vastavust valdkonnas tegutsemisele kontrollitakse vähemalt 1 kord aastas.
Õppekeskkonna kvaliteedi tagamise tingimused ja kord
Klassiruumi õppe puhul kasutatavad ruumid peavad olema hästi ventileeritud ja loomuliku valguse või kaasaegse valgustusega. Ruumis peavad olema tehnilised vahendid koolituse läbiviimiseks: arvuti, projektor/teler, klikker, paberid, pastakad, mugavad lauad ja toolid.
Veebiõppe puhul peab õppekeskkond olema õppijale interneti vahendusel kättesaadav ning kasutatav kaasaegsetes arvuti veebilehitsejates.
Täienduskoolituse kohta tagasiside kogumise kord
Peale igat koolitust kogutakse elektroonilise küsimustiku kaudu kõigi õppijate tagasisidet. Tagasiside on oluline osa nii õppekava kui ka koolitajate hindamisel ning arendamisel.
Mis on antud täiendkoolituse õppekavarühm?
Õppevaldkond: Informatsiooni ja kommunikatsioonitehnoloogiad. Õppesuund: Informatsiooni ja kommunikatsioonitehnoloogiad. Õppekavarühm: Tarkvara ja rakenduste arendus ning analüüs.
* tärniga märgitud väljad on kohustuslikud.
Keevise 10, Tallinn
info@uxestonia.ee
+372 519 27 856