UX eksperdi audit

UX eksperdi kasutajakogemuse analüüs annab sulle olulise ülevaate sellest, mis on sinu teenuse puhul hästi ning mis peaks olema paremini, et kasvatada müüki ja klientide rahulolu. 

Oleme viinud läbi üle 1 000 kasutajakogemuse testi päris klientidega. Tänu sellele on tulnud teadmised, mis erinevates keskkondades toimib ja mis mitte.

Miks eelistada eksperdi ülevaatust?

Kiire

Kiire tähendab seda, et saame mõne päeva jooksul sinu keskkonna üle vaadata ning selle kohta raporti koostada.

Ülevaatlik

Ülevaatlik analüüs koosneb meie poolt leitud tugevustest ja nõrkustest. Lisaks põhjendame kõik probleemid ära ning pakume välja lahendused.

Usaldusväärne

Usaldusväärsus tuleneb meie üle 10 aastasest UX disaini kogemusest, päris kasutajatega testimisest ning meile antud Nielsen Norman Group'i sertifikaadist. 

Soodne

Alati on odavam probleeme ennetada kui neid korrata. Eksperdi värkse pilk aitab sul aru saada kuhu on mõistlik kasutajate rahulolu ja äritulemuste saavutamiseks investeerida. Tänu sellele hoiad kokku nii arenduse, turunduse kui ka disaini eelarvest.

Paneb äri kasvama

Tänu meie kasutajakogemuse ekspertidele on kasvanud näiteks seadmete müük üle 400%, laenukindlustuse müük +50% ja lisateenuste online müük +20%.