Eesti    English

Kliendilugu: RecruitLab kaasas 1,9 miljonit eurot

Pildil RecruitLab'i tiim.

RecruitLab’i veebipõhine talentide värbamise tarkvara muudab värbajate töö palju mugavamaks, lihtsustades ja automatiseerides mitmeid tüütuid personali otsimise ning haldamise tegevusi.  

Saadud investeeringu eesmärgiks on kolmekordistada töötajate arvu, laiendada tegevust välisturgudel ja teha värbajate elu lõbusamaks.  

UX Estonia’l on olnud hea meel olla kaasatud mitmetes RecruitLab’i tarkvara arenduse UX / UI disaini etappides, aidates luua lihtsat ja mugavat kasutajaliidest.  

RecruitLab’i asutaja ja tegevjuhi Paavo Heili kommentaar meie koostööle: “UX Estoniaga koostöö on esimesest kontaktist peale olnud väga kasulik. Professionaalne ja kiire töö, lubadustest ja tähtaegadest peate alati kinni. Ratsionaalne lähenemine ja suhtumine, et disain on midagi, mis peab kasutajat aitama teha talle vajalikke tegevusi (vahet pole, kas tooterakenduses või veebis) võimalikult lihtsalt on meil aidanud teha toodet, mida meie kliendid armastavad.” 

1,9 miljoni eurost investeerimisringi juhtis riskikapitalifond Change Ventures ja osalesid veel StartupIst VC, fff.vc ja varajase faasi investeerimissündikaat BADideas.fund, kes koondab idufirmade nagu Vimeo, Shopify, Pipedrive, Deel jt asutajaid ja juhte.

Soovime kaasatud investeeringu puhul RecruitLab’i tiimile palju õnne ja tuult tiibadesse!

UX Estonia on digitaalse kasutajakogemuse disaini, uuringute, konsultatsiooni ja koolituse ettevõte.

Kui vajad abi portaali, äpi, veebilehe, iseteeninduse, e-poe, infosüsteemi vm digilahenduse loomisel või testimisel, võta meiega ühendust.

Kui soovid osa võtta mõnest meie koolitusest, vaata käimasolevaid koolitusi.

Et olla kursis UX ehk kasutajakogemuse valdkonnas toimuvaga, saada mõtteid ja nippe kasutajakogemuse edendamiseks, võid liituda meie uudiskirjaga. Me ei spämmi!