Eesti    English

Kliendi tagasiside: Must have kursus neile, kes soovivad pakkuda parimat teenust!

Merilin Varsamaa, erakogu pilt.
Merilin Varsamaa, tervisetehnoloogia valdkonna juht, Teadus- ja ärilinnak Tehnopol. Foto: Erakogu / Tehnopol.

Aitäh Merilin, et Kasutajakogemuse (UX) disaini kursusel osalesid ja oled nõus enda kogemust teistega jagama.

Miks otsustasid kursusel osaleda?
Kuna oma töös olen pidevas suhtluses klientidega ning pakun neile erinevaid väärtusi uute projektide ja tegevuste näol, siis on oluline ka end täiendada klienditeekonna arendamisel.

Kuidas hindad kursuse ülesehitust?
Kursus oli väga hästi ja loogiliselt ülesehitatud. Teemad jagunesid peatükkidesse ning iga teema osas sai ka hõlpsasti ülevaate selle kestvusest ja sisust. Videokursused olid lihtsasti hoomatavad ning vajadusel sai neid ka järele vaadata.

Kuidas hindad koostööd mentoriga?
Koostöö kursuse mentori Arturiga oli väga sujuv, väga meeldis iga ülesande osas antud põhjalik tagasiside koos soovitustega, viimane tõstis minu jaoks kindlasti kursuse väärtust, kuna sain personaalset tagasisidet ning soovi korral ka täiendavat tuge.

Kuidas tunned end pärast kursuse läbimist?
Tunnen, et saadud teadmised aitavad mind minu edasises töös ning olen julgem katsetama erinevaid digitaalseid lahendusi ning prototüüpe.

Kas soovitaksid seda kursust ka teistele?
Soovitan kursust väga, kuna võimalik on kursus läbida vastavalt enda graafikule, videoseminarid on kaasahaaravad ning praktilised. Kursus on must have inimestele, kel on otsene kokkupuude klientidega ja kes soovivad pakkuda parimat teenust!

UX Estonia on digitaalse kasutajakogemuse disaini, uuringute, konsultatsiooni ja koolituse ettevõte.

Kui vajad abi portaali, äpi, veebilehe, iseteeninduse, e-poe, infosüsteemi vm digilahenduse loomisel või testimisel, võta meiega ühendust.

Kui soovid osa võtta mõnest meie koolitusest, vaata käimasolevaid koolitusi.

Et olla kursis UX ehk kasutajakogemuse valdkonnas toimuvaga, saada mõtteid ja nippe kasutajakogemuse edendamiseks, võid liituda meie uudiskirjaga. Me ei spämmi!