Kasutajakogemus (UX), prototüüpimine ja kasutatavuse testimine

Kasutajakogemusele rõhku pannes sa mitte ei hoia ainult kokku 40% arenduskuludelt, vaid kasvatad ka oma kasutajate rahulolu ning selle tulemusena tõuseb ka teenuse müük.

Tutvustame kasutajast lähtuvat arendusprotsessi ning teekonda ideest valmis teenuseni koos prototüüpimisega, et koolitusel tekiks hea ülevaade tervikust ning kasutuskogemuse testimise osast selles.

Viimase 5 aasta jooksul oleme oma praktilist koolitust lihvinud osalejate tagasiside põhjal, meie koolituse keskmine hinne on ⭐4.6 (139 vastajat)!

Praktilise koolituse edukal lõpetamisel tead:

✅ Millest koosneb suurepärane kasutuskogemus;
✅ Kuidas enne suuri summasid arendusse investeerides teada saada, kas oled õigel teel;
✅ Kuidas luua kasutajasõbralikku teenust;
✅ Kuidas kaasata kliente teenuse arendamisel;
✅ Mis on prototüüp ja kuidas seda ise luua;
✅ Kuidas kasutuskogemust testida;
✅ ja palju muud!


Koolitajad:
Jaan Margus ja Artur Puiste, kasutajakogemuse fännid ja UX Estonia asutajad. Tutvu kogemusega

Kellele koolitus on suunatud?
Teenuste loomisega tegelevatele projektijuhtidele, arendusjuhtidele, disaineritele, analüütikutele, ärijuhtidele, turundusjuhtidele jt, kes teenuste arenduse ning turundusega tegelevad. 

Koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad omandada põhiteadmisi kasutajakogemusest, prototüüpimisest ja kasutajakogemuse testimisest.

Mis ettevõtted ja organisatsioonid on koolitusel varem osalenud?
LHV Pank AS, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), Andmevara AS, Tallinna Vesi AS, If P&C Insurance AS, Registrite ja infosüsteemide Keskus, Playtech, Justiitsministeerium, Datel, Mooncascade, Piksel OÜ, Töötukassa, G4S, Eesti Energia, Cybernetica, Riigikantselei jt ettevõtete ja asutuse töötajad.

Mida on koolitusel osalenud koolituse kohta öelnud?
"Sain häid ideid, mõtteid kuidas arendavat teenust veel rohkem kasutajasõbralikumaks muuta. Ideid, kuidas inimesi rohkem kaasata teenuse testimisse. Toredad olid ka ülesanded, sai kohe läbi katsetada ja arutada. Väga julgustavad olid näited teie endi kogemusest. Aitäh!"

"See oli väga huvitav ja kasulik koolitus ja kogemus. Sain palju uusi teadmisi. Lektorid olid väga sõbralikud ja abivalmid. Plussiks oli ka see, et tegime palju praktilisi ülesandeid."

"Olen käinud mitmetele UX/UI teemalistel koolitustel-seminaridel, mis kõik on jäänud üldiseks, laialivalguvaks ja liiga teoreetiliseks. Eilne koolitus ületas kõik ootused - head lektorid, tasakaalus teoreetiliste teadmiste ja hands-on osa ning eriti hea meel on kahe uue tööriista üle (balsamiq cloud ja InVision). Minu suur tänu!"

Aeg:
9. märts 2020 kell 9:00 kuni 17:00.

Hind:
Jaanuaris registreerujale hind kõigest 199.- € + KM. 
Soodushind alates 1. veebruar 249.- € + KM
Tavahind alates 28. veebruar 299.- € + KM.

Koht:
RT Koolituskeskus, Väike-Paala 1, Tallinn.
Hea ligipääs ühistranspordiga.
Tasuta parkimine.

Registreeri ennast koolitusele!

Email again: