Kasutajakogemus (UX), prototüüpimine ja kasutatavuse testimine​

Praktiline e-õppe koolitus! 

Kasutajakogemusele rõhku pannes sa mitte ei hoia ainult kokku 40% arenduskuludelt, vaid kasvatad ka oma kasutajate rahulolu ning selle tulemusena tõuseb ka teenuse müük.

Tutvustame kasutajast lähtuvat arendusprotsessi ning teekonda ideest valmis teenuseni koos prototüüpimisega, et koolitusel tekiks hea ülevaade tervikust ning kasutuskogemuse testimise osast selles.

Viimase 6 aasta jooksul oleme oma praktilist koolitust lihvinud osalejate tagasiside põhjal, meie koolituse keskmine hinne on ⭐4.6 (139 vastajat)!

Praktilise koolituse edukal lõpetamisel tead:

✅  Millest koosneb suurepärane kasutuskogemus;
✅  Kuidas enne suuri summasid arendusse investeerides teada saada, kas oled õigel teel;
✅  Kuidas luua kasutajasõbralikku teenust;
✅  Kuidas kaasata kliente teenuse arendamisel;
✅  Mis on prototüüp ja kuidas seda ise luua;
✅  Kuidas kasutuskogemust testida;
✅  ja palju muud!

Vaata ka sissejuhatavat videot:

Koolitajad:

Jaan Margus ja Artur Puiste, kasutajakogemuse fännid ja UX Estonia asutajad. Tutvu kogemusega.

Kellele koolitus on suunatud?

Teenuste loomisega tegelevatele projektijuhtidele, arendusjuhtidele, disaineritele, analüütikutele, ärijuhtidele, turundusjuhtidele jt, kes teenuste arenduse ning turundusega tegelevad. 

Koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad omandada põhiteadmisi kasutajakogemusest, prototüüpimisest ja kasutajakogemuse testimisest.

Mis ettevõtted ja organisatsioonid on koolitusel varem osalenud?

LHV Pank AS, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), Andmevara AS, Tallinna Vesi AS, If P&C Insurance AS, Registrite ja infosüsteemide Keskus, Playtech, Justiitsministeerium, Datel, Mooncascade, Piksel OÜ, Töötukassa, G4S, Eesti Energia, Cybernetica, Riigikantselei jt ettevõtete ja asutuse töötajad.

Mida on koolitusel osalenud koolituse kohta öelnud?

“Sain häid ideid, mõtteid kuidas arendavat teenust veel rohkem kasutajasõbralikumaks muuta. Ideid, kuidas inimesi rohkem kaasata teenuse testimisse. Toredad olid ka ülesanded, sai kohe läbi katsetada ja arutada. Väga julgustavad olid näited teie endi kogemusest. Aitäh!”

“See oli väga huvitav ja kasulik koolitus ja kogemus. Sain palju uusi teadmisi. Lektorid olid väga sõbralikud ja abivalmid. Plussiks oli ka see, et tegime palju praktilisi ülesandeid.”

“Olen käinud mitmetele UX/UI teemalistel koolitustel-seminaridel, mis kõik on jäänud üldiseks, laialivalguvaks ja liiga teoreetiliseks. Eilne koolitus ületas kõik ootused – head lektorid, tasakaalus teoreetiliste teadmiste ja hands-on osa ning eriti hea meel on kahe uue tööriista üle (balsamiq cloud ja InVision). Minu suur tänu!”

Aeg:

Koolitusega saad liituda igal ajal.
Kursuse võid endale sobivas tempos läbida 14 päeva jooksul.  
Õppe maht on 10 akadeemilist tundi, mis sisaldab e-õppe loenguid ja iseseisvat praktilist tööd.

Hind:

399.- € + KM

Videokoolituse eelised:

✅  Saad materjali läbi töötada omas tempos;
✅  Saad koolituse pausile panna ja vahepeal snäkke võtta;
✅  Võimalus igal hetkel küsimusi küsida;
✅  99,9% turvaline sinu tervisele!

Registreeri ennast koolitusele!

Kuidas toimub õppijate täienduskoolitusele vastuvõtt?
Õppija saab koolitusele registreeruda veebilehel oleva registreerimisvormi kaudu. 

Kuidas toimub õppetasu maksmine ja sellest vabastamine?
Õppetasu maksmine käib meie poolt esitatud arve alusel enne õpingute alustamist.
Online (e-õppe) koolituse tasu on võimalik maksta koolituse lehel toodud kestuse perioodi vältel arve alusel või tasudes Thinkific koolituskeskkonnas krediitkaardiga.
Õppetasust vabastamise võimalusi hetkel ei ole võimalik pakkuda.

Milline on õppetasu tagastamise tingimused ja kord? 
Õppetasu tagastatakse juhul kui õpingud jäävad ära meist tulenevatel põhjustel, nt koolitaja haigetumine või muu mõjuv põhjus, mille puhul koolitaja ei saa koolitust läbi viia. Samuti tagastatakse õppemaks juhul kui koolitusgrupi miinimumosalejate arv ei ole täidetud. Minimaalseks osalejate arvuks on 4 õppijat. 

Kas koolituse osaleja saab diplomi?
Koolituse edukal läbimisel väljastatakse õppijale tunnistus. Tunnistuse saamise eelduseks on osalemine koolitusel ning koolituse järgse online-testi edukas sooritus. Test koosneb valikvastustega küsimustest. Testi edukaks läbimiseks on vaja vastata 90% küsimustest õigesti. Kui test ebaõnnestub on võimalik seda ühe korra uuesti proovida. 

Täienduskoolituse õppekavade kvaliteedi tagamise tingimused ja kord
Õppekavade kvaliteedi tagame koostöös koolitajatega, kes on oma valdkonna praktikud, töötades kohalike ja rahvusvaheliste ettevõtete kasutajakogemuse kujundamisel. See võimaldab õppijatele edasi anda viimase aja teadmisi ja trende. Õppekavade sisu vaadatake üle ning kohendatakse vastavalt turuolukorrale vähemalt 1 kord aastas. 

Täienduskoolituskursusega seotud koolitajate kvaliteedi tagamise tingimused ja kord
Koolituse läbiviijateks peavad olema kasutajakogemuse valdkonna praktikud, kes on selles valdkonnas aktiivselt tegevad kasutajakogemuse disaini ja/või uuringute vallas. Koolitajate vastavust valdkonnas tegutsemisele kontrollitakse vähemalt 1 kord aastas. 

Õppekeskkonna kvaliteedi tagamise tingimused ja kord
Õppekeskkonnad jagunevad kaheks: klassiruumis ja online õpe. 

Klassiruumi õppe puhul kasutatavad ruumid peavad olema hästi ventileeritud ja loomuliku valgusega. Ruumis peavad olema tehnilised vahendid koolituse läbiviimiseks: arvuti, projektor, klikker, paberid, pastakad, mugavad lauad ja toolid. 

Online õppe puhul peab keskkond olema õppijale interneti vahendusel kättesaadav ning kasutatav kaasaegsetest veebilehitsejates. 

Täienduskoolituse kohta tagasiside kogumise kord
Peale igat koolitust kogutakse elektroonilise küsimustiku kaudu kõigi õppijate tagasiside. Tagasiside on oluline osa nii õppekava kui ka koolitajate hindamisel.